Červenec 2013

Růže krve a pocty 1.kapitola

5. července 2013 v 12:50 | Neznámá |  Růže krve a pocty

Ahoj já se jmenuji Alexandria.Můj smích je velmi pronikavý,ale důvěrný.Lilith má nejlepší kamarádka,která se přistěhovala nedávno.Kdyby se sem nepřistěhovala asi bych vůbec nic neznamenala.Jenom dalšího spolužáka.kterého si dobírají ostatní.
Lilith si sedla hned první den ke mně ale já nevěděla proč to dělá.Moc dobře jsem věděla že kdyby si ke mně sedla propadla by do mé skupiny,kterou všichni pomlouvají.Takže skoro ty největší Lůzři na škole.
Teď jsem s Lilith venku a jsme ty nejlepší kamarádky. Skoro bych řekla ty nejlepší kamarádky co svět kdy nosil.jsem ráda že jí mám po svém boku a ne po boku někoho jiného.
Jako vždy jsme se sešli na stejném místě.Ona už čekala u našeho posvátného stromu kde máme napsané naše iniciály.Koukala se tak znuděně že jsem se musela smát"Co je?"zeptala se."Jenom se koukám jak se tady nudíš.Tak kam jdeme dneska?""To je tajemství.Ale bude to zábava."Mrkla na mě.No jo naše Lilith je prostě tajnůstkářka."Doufám že sis vzala sebou dobrou náladu.Jinak to bude výlet nanic."
V půli cesty jsme se zastavili a udělali přestávku.Lilith vytáhla z brašny na zádech sušenku.Jenom se na mě dívala a usmívala se mému vykolejení."Copak ty sis nic nevzala?"

máme název

4. července 2013 v 21:12 | Neznámá
Takže už jsem se rozhodla nedám tam ani jeden nadpis co jsem tam psala,ale bude se jmenovat:
Růže krve a pocty

Nová povídka

3. července 2013 v 18:19 | Neznámá
No Bude nová povídka mám tady pro vás pár názvů a vy si můžete vybrat,ale nemusíte :D
  1. Naše přátelství
  2. Temná Marry
  3. Ruka v ruce
  4. Krvavá vidina
  5. Růže,Lilith a naše legenda

Na Křížku

2. července 2013 v 19:19 | Neznámá |  Další
Tak jsme byly na dalším výletě a ten byl na Křížku u Karlové studánky.Skoro jako každý rok Usmívající se.
Na tomto místě se odehráli dvě historické legendy (nebo jak bych to mněla říct Smějící se).

Jedna byla o čertovi,ale nwm jak se přesně jmenuje Mrkající.

Byl čert,který se bál kostelíku co stál na vrchu kopce u Karlovi studánky.Jednoho dne se čert rozlobil a vzal veliký kámen aby mohl kostelík rozbořit,ale jak tak hodil tak se netrefil a kámen dopadl na kopec dál.Na ten kámen (kamený vrch) dali lidi krásný velký kříž aby čerta odehnali.Kříž na vršku stojí do dnes a proto se tůře na kamený vrch s křížem říká Křížek.

Další byla o Jeptišce.

Jeptišky museli být vždy milý k ostatním a museli dát slib že se nikdy nezamilují a nevdají.Ta jedna jeptiška však se zamilovala a protože nemohla zrušit slib (jako je to dnes) tak skočila a tím se sama zabila.

No jo no.Chudák jeptiška.